Podcast Stošestka

Stošestka, nový podcast TI | zdroj: ateliér Klimsz

Transparency spustila nový podcast pod názvem Stošestka. Každý druhý čtvrtek poskytne Stošestka unikátní a konstruktivní vhled nejen do korupční problematiky v Česku, ale i v zahraničí.

Stošestka je právo na informace pro občany a širokou veřejnost. Názvem volně odkazujeme na zákon číslo 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

Podcast Stošestka najdete na vašich oblíbených online platformách: Apple Podcasts, Spotify, Anchor, Google Podcasts, Breaker, Pocket Casts či Radio Public.

Poslechněte si zveřejněné epizody

Stošestka #12

Stošestka #11

Stošestka #10

Stošestka #9

Stošestka #8

Stošestka #7

Stošestka #6

Stošestka #5

Stošestka #4

Stošestka #3

Stošestka #2

Stošestka #1 

Stošestka #0 – Teaser

Kdo za Stošestkou stojí?

Stošestkou provází moderátorka Martina Foldynová, která je zároveň externí redaktorkou a moderátorkou proudového vysílání Radia Wave. Hudbu pro podcast složil Matyáš Řezníček, člen Činohry Národního divadla, který se věnuje také hudební tvorbě v rámci řady kulturních projektů.

Natáčení a postprodukci zaštiťuje Jan Volejníček a Pavel Klůs ze studia Karlín on air. Vizuální identitu Stošestce vdechla designérka Barbora Klimsz z karlínského kreativního ateliéru Klimsz. A v Transparency International, která za podcastem stojí, se o hladký chod stará tým komunikace ve složení David KotoraLucia Vilimovská a Františka Rohlíčková.

Podcast Stošestka vzniká díky finanční podpoře Ministerstva spravedlnosti ČR a Velvyslanectví USA v České republice. Děkujeme!

Bojujte proti korupci s námi.