Klub Transparency International

Vadí Vám stav korupce v České republice? Máte pocit, že už to nikoho ani nezajímá? V Klubu Transparency International to zajímá každého! Přidejte se mezi ty, kteří nepovažují korupci, protekci a klientelismus za normu a rozhodli se s těmito nešvary české společnosti aktivně bojovat.

Individuál

Protože i jediná kapka tvoří oceán. Existuje tisíc důvodů. Přečtěte si tři nejdůležitější.
  • Přehled. Jako první se dozvíte o aktuálních činnostech TI, budeme vás informovat o akcích, které vás zajímají, a získáte naši výroční zprávu, kde najdete třeba i to, kam vaše peníze putují.
  • Daňové zvýhodnění. Jako přispěvatelé si můžete hodnotu darů odečíst ze základu daně.
  • Aktivně se zapojíte do boje proti korupci a vydáte se s námi na společnou cestu za slušnější Česko bez korupce.

Chcete se stát členem? Napište nám.

Klára Šmejkalová

office manažerka a finanční koordinátorka

klara.smejkalova@transparency.cz

Firma

Postavte se vedle nás jako silný partner s jednotným názorem, který chcete aktivně podporovat.
  • Hlavní benefity. Tak jako jednotlivci, i vy se stanete naší morální podporou, získáte přehled, daňové zvýhodnění a budete vidět. To vám můžeme slíbit.
  • Speciální členství. Pokud jste v Klubu TI členem Patron, poskytneme vám navíc půldenní konzultaci, přednášky pro zaměstnance i pozvánky na neveřejné akce pořádané TI.
  • Klub vyvolených. Jméno vaší firmy bude figurovat vedle prestižních společností, které nás podporují již řadu let. Přidejte se k nim.

Chcete se stát členem? Napište nám.

David Kotora

vedoucí fundraisingu a komunikace

david.kotora@transparency.cz

Proč nás podpořit?

Transparency International svou činností znatelně přispívá k omezování korupce po celém světě. Jsme rádi, že můžeme tuto organizaci podpořit.

T-Mobile Czech Republic a.s.

člen Klubu TI
Rozhodli jsme se podporovat TI, protože se domníváme, že účinně napomáhá zavádění transparentních postupů a chování, které budou mít pozitivní dopad nejen na nás a naše podnikání, ale také na budoucí generace.

Flow East

firemní člen Klubu TI
Stejně jako asi všichni v této zemi bych rád viděl Českou republiku mezi zeměmi s nejlépe fungující ekonomikou, státní správou a vzděláním.

Zátiší

firemní člen Klubu TI

Firemní členové klubu

Bojujte proti korupci s námi.