Stošestka: Jak pomáhá právní poradna Transparency?

Vydáno 03. 03. 2022

Právní poradna je nedílnou součásti naší české kanceláře Transparency International (TI). Poradna bezplatně radí široké veřejnosti už téměř 15 let a každoročně se na ni obrátí na 300 klientů. Naši právníci poskytují také expertní podporu dovnitř TI, kdy mimo jiné spolupracují na kauzách s našimi analytiky.

Gabriela Zukalová a Pavel Jiříček | zdroj: TI, fotografie: Pavel Klůs, grafika: ateliér Klimsz

V aktuálně druhém díle letošní série podcastu Stošestka jsme do studia Karlín On Air pozvali vedoucího Právní poradny TI Pavla Jiříčka a jeho kolegyni Gabrielu Zukalovou. Ti společně s moderátorkou Martinou Foldynovou přiblíží chod poradny a zodpoví celou řadu dotazů. 

Kdo jsou vlastně klienti právní poradny a jak ji kontaktovat? S čím se nejčastěji klienti na poradnu obracejí a jakou jim poskytuje TI pomoc? To vše se dozvíte v novém díle Stošestky. 

Podcast Stošestka najdete na vašich oblíbených online platformách: Apple Podcasts, Spotify, Anchor, Google Podcasts, Breaker, Pocket Casts či Radio Public. 

Poděkování za podporu

Podcast Stošestka vzniká díky finanční podpoře Ministerstva spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu Prevence korupčního jednání II. Děkujeme!

Tento díl podcastu Stošestka je licencován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0. Licenční podmínky jsou k dispozici na této webové adrese.


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Související zprávy

Bojujte proti korupci s námi.