Služby

Abychom nemuseli jenom řešit následky, už několik let nabízíme soukromému sektoru i státní správě placené poradenství a služby v oblasti prevence korupce a compliance.

Kdo s námi spolupracuje

S čím vám pomůžeme

Zavedení compliance programu

Pomůžeme vám s nastavením compliance programu ve firmě nebo státní instituci tak, abyste byli chráněni před nežádoucími protiprávními jevy uvnitř společnosti.

Analýza rizik

Připravíme analýzu korupčních rizik spojených s fungováním vaší společnosti/instituce. Díky nám pak budete moci identifikovat rizika a nastavit procesy, jak jim efektivně předcházet.

Etická linka

Postavíme pro vás etickou linku, která bude odpovídat rizikům a potřebám vaší společnosti/instituce a která vám pomůže předcházet a eliminovat případné reputační a finanční ztráty. Často podceňovaná, ale nejen ve velkém byznysu nezbytná.

Online a offline školení

Kromě prezenčních a na míru navržených protikorupčních školení a workshopů ve vaší firmě či instituci nabízíme nově také online školení, které poskytuje plošný a rychlý vhled do základní problematiky korupce.

Ochrana oznamovatelů

Poradíme, co můžete čekat od nové evropské směrnice na ochranu oznamovatelů (whistleblowerů) a navazujícího českého zákona. Díky dlouholetým právně-analytickým zkušenostem vám pomůžeme nastavit mechanismy pro oznamování a proškolíme vaše zaměstnance a vedoucí pracovníky, třeba formou online kurzu.

Pakty integrity

Nabízíme spolupráci formou mezinárodně uznávaného mechanismu Paktů integrity. Plníme roli nezávislého monitora a napomáháme eliminovat rizika spojená s veřejnými investicemi a zvyšujeme tak transparentnost veřejných zakázek.

Zajímala by vás konkrétní nabídka?

Ozvěte se nám, domluvíme se.

David Kotora

vedoucí fundraisingu a komunikace

david.kotora@transparency.cz

Bojujte proti korupci s námi.