Téma: Klub TI

0206

Plechovku Coca-Coly ano, hotovost ne. Jak funguje psychologie korupce

V úterý 23. května 2017 jsme ve spolupráci s poradenskou firmou T&CC uspořádali snídaňové setkání na téma „Psychologie korupčního jednání“ v Galerii kavárny Louvre.

1605

Minuty TI: David Ondráčka – Financování TI

Jak je financována TI? Kdo stojí za naší prací? Můžete nějak přispět k rozplétání korupčních kauz i Vy?

1602

Ke Klubu TI se připojuje nový člen – agentura STEM/MARK

Dnes se náš firemní Klub TI rozšiřuje o dalšího významného podporovatele. Po několika úspěšných projektech, na kterých jsme s agenturou STEM/MARK spolupracovali, se její vedení rozhodlo pro další prohloubení této spolupráce – a to vstupem do Klubu TI mezi tzv. General partnery.

1801

Ředitel TI: „Odmítám, že bych se nechal koupit Babišem!“

David Ondráčka, ředitel Transparency International Česká republika, byl hostem Luboše Xavera Veselého v sobotním vysílání Pressklubu na vlnách rádia Frekvence 1.

1812

Allianz pojišťovna zahajuje spolupráci s Transparency International ČR

Allianz pojišťovna, a. s., je nyní součástí platformy pro podporovatele a společnosti, které věří, že bojovat s korupcí má smysl. Stala se členem Patron Klubu Transparency International, který se tak nyní rozšířil o svého 25. firemního člena. Datem zpečetění užší spolupráce obou společností se stal 9. prosinec, Mezinárodní den boje proti korupci. V prostorách pražského sídla třetí největší české pojišťovny se při této příležitosti konaly tematické semináře.

1512

Česká pobočka HBO navazuje spolupráci s Transparency International ČR

HBO Europe s. r. o. se jako první televize na českém trhu rozhodla finančně podpořit boj s korupcí.

2206

CEMEX se stal novým firemním členem Klubu Transparency International

Společnost CEMEX Czech Republic, lídr v oblasti stavebních materiálů, navázal spolupráci s Transparency International Česká republika a stal se firemním členem General v rámci Klubu TI.

1604

T-Mobile navázal spolupráci s Transparency International ČR

T-Mobile jako první mobilní operátor v České republice navázal spolupráci s Transparency International ČR (TI) a stal se firemním členem Klubu Transparency International. Tento klub sdružuje společnosti a jednotlivce, kteří považují korupci za vážný problém a aktivně proti ní bojují.

0202

Infografické video „Transparency International v České republice“

Zajímá vás, čemu se Transparency International věnuje? Jaký je stav korupce v České republice a jaké jsou její hlavní příčiny?

2911

3. transparentní večírek

V úterý 25. 11. proběhlo každoroční setkání členů Klubu Transparency International, příznivců a přátel Transparency International.

0809

LINET bojuje proti korupci

Společnost LINET se stala 5. VIP firemním členem Klubu TI, sdružujícího firmy a jednotlivce, kteří považují korupci za problém a chtějí proti ní bojovat.

2911

2. transparentní večírek

Děkujeme vám všem, kteří jste si udělali čas a dorazili do Galerie Leica. Díky tomu víme, že je nás už plná kavárna! Již dnes se těšíme na 3. transparentní večírek.