CEMEX se stal novým firemním členem Klubu Transparency International

Vydáno 22. 06. 2015

Společnost CEMEX Czech Republic, lídr v oblasti stavebních materiálů, navázal spolupráci s Transparency International Česká republika a stal se firemním členem General v rámci Klubu TI.

Cemex a TI, předání certifikátu

Ředitel strategického plánování CEMEX Karel Kőszegi (vlevo) přebírá od ředitele Transparency International David Ondráčky děkovný certifikát v rámci členství v Klubu Transparency International | zdroj: CEMEX

Korupce devastuje dobrou pověst firem, zhoršuje společenské klima a ohrožuje podnikatelské prostředí.  Podporujeme poctivé chování a boj proti korupci, proto je pro nás ctí být členem Klubu Transparency International. Proti korupci se snažíme bojovat interními nástroji.  Po zaměstnancích vyžadujeme dodržování zásad čestného jednání a vyzýváme je k oznamování neetického a korupčního chování. Kdokoliv může anonymně a bezplatně upozorňovat na neetické jednání telefonicky, online nebo e-mailem prostřednictvím důvěrné linky ETHOSline,říká ředitel strategického plánování CEMEX Karel Kőszegi.

Jsme rádi, že se společnost CEMEX rozhodla navázat na svého předchůdce na českém trhu firmu Holcim a stala se firemním členem Klubu TI,“ uvedl při předávání děkovného certifikátu David Ondráčka, ředitel TI. „Boj proti korupci a za průhledné podnikatelské prostředí není jednoduchou a rychlou cestou, týká se každého z nás a chce i změnu mentality. Proto jsme založili Klub TI, který sdružuje individuální a firemní podporovatele, kterým není lhostejný stav věcí v České republice. Vítáme významnou posilu v Klubu TI,“ dodal David Ondráčka.

Spolupráce mezi společností CEMEX a nevládní organizací TI nebude vidět jen v rámci tiskové zprávy, ale také přímo na produktech předního výrobce stavebních materiálů.

 

Více o CEMEXu

CEMEX_logo

Logo CEMEX | zdroj: CEMEX

Firma CEMEX je globální společností na poli stavebních materiálů, je předním dodavatelem hotových betonových směsí, cementu a kameniva. V České republice rovněž dodává základové a stropní konstrukce.

 

Více o Klubu Transparency International

Klub Transparency International

Logo Klubu TI | zdroj: TI

Klub TI l byl založen v roce 2011, jako platforma pro podporovatele a společnosti, které věří, že bojovat s korupcí má smysl. Jedná se o významný zdroj financování našich aktivit a také o morální podporu celé organizace. V současné době má Klub TI 22 firemních a přes 150 individuálních členů. Díky našim podporovatelům dokážeme zachránit miliardy korun z veřejných rozpočtů. Více informací o Klubu TI se dozvíte v našem odkaze.

 


Štítky: Klub TI

Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.