Ke Klubu TI se připojuje nový člen – agentura STEM/MARK

Vydáno 16. 02. 2016

Dnes se náš firemní Klub TI rozšiřuje o dalšího významného podporovatele. Po několika úspěšných projektech, na kterých jsme s agenturou STEM/MARK spolupracovali, se její vedení rozhodlo pro další prohloubení této spolupráce – a to vstupem do Klubu TI mezi tzv. General partnery.

David Ondráčka a Jan Tuček

David Ondráčka, ředitel TI, předává certifikát o vstupu do Klubu TI panu Janu Tučkovi, řediteli STEM/MARK | zdroj: TI

Jako agentura zabývající se marketingovým a sociologickým výzkumem dlouhodobě sledujeme dění ve společnosti. Ve STEM/MARK víme, že férové a korektní jednání je alfou a omegou zdravého fungování každé společnosti. Dodržování tohoto kréda je pro nás důležité jak na individuální, tak na firemní úrovni. Kvalitní sociologický výzkum považujeme za jednu z možností jak získat věrohodná data a podpořit tak boj proti korupci. Právě proto rádi a aktivně spolupracujeme s Transparency International. Členství v Klubu TI je toho logickým vyústěním,“ říká Jan Tuček, ředitel STEM/MARK.

Jsem rád, že Klub TI je pro firmy zajímavý. S agenturou STEM/MARK spolupracujeme dlouhodobě a to, že jsme pokročili v naší spolupráci ještě dále, je známkou vzájemné důvěry. Zároveň se jedná o prvního člena našeho klubu z řad marketingového a sociologického výzkumu, což je pro výzkumnou část naší činnosti důležité,“ říká David Ondráčka, ředitel Transparency International Česká republika.

 

Více o agentuře STEM/MARK

stemmark-logo

Logo STEM/MARK | zdroj: STEM/MARK

STEM/MARK je přední česká výzkumná agentura, která na trhu působí od roku 1994. Za dobu své existence získala pověst kvalitního a spolehlivého partnera v oboru marketingového i sociologického výzkumu, který má za sebou unikátní a dlouhodobé výzkumné projekty z nejrůznějších oborů. Klientům nabízí komplexní služby počínaje formulací výzkumného zadání, přes návrh alternativ řešení, sběr dat a jejich analýzu až k závěrečné zprávě a její prezentaci. Více se dozvíte na www.stemmark.cz.

 

Více o Klubu Transparency International

transparency_klub_logo__300dpi_rgb

Logo Klubu TI | zdroj: TI

Klub TI byl založen v roce 2011 jako platforma pro podporovatele a společnosti, které věří, že bojovat s korupcí má smysl. Jedná se o významný zdroj financování našich aktivit a také o morální podporu celé organizace. V současné době má Klub TI 25 firemních a přes 170 individuálních členů. Díky našim podporovatelům dokážeme zachránit miliardy korun z veřejných rozpočtů. Více informací o Klubu TI se dozvíte zde.


Štítky: Klub TI

Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.