„Transparentní prosazování oprávněných zájmů nebo skrytý lobbing?“

Publikováno: 16. ledna 2015

Transparency International ČR a Asociace Public Affairs Agentur pořádá seminář o lobbingu.

Lobbying

Lifting the Lid on Lobbying | zdroj: TI

Ten se koná pod názvem „Transparentní prosazování oprávněných zájmů nebo skrytý lobbing?“ v pátek 23. 1. 2015 od 9:00 do 13:00 hodin v Hotelu Yasmin (Politických vězňů 913/12, Praha 1).

Seminář se bude věnovat možnostem prosazování oprávněných zájmů, rizikům netransparentního lobbingu, regulaci lobbingu na evropské úrovni, transparentnímu rozhodování a lobbingu v České republice a etickým principům v lobbistické praxi.

Seminář zahájí ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dientsbier, dále vystoupí mimo jiné zástupci Poslanecké sněmovny, Americké obchodní komory, Hospodářské komory, Asociace Public Affairs Affairs Agentur, Škoda Auto, Transparency International Česká republika a Transparency International Berlín.

Hashtag akce #LLOL

Projekt je financován z programu prevence a boje proti kriminalitě Evropské unie.

EU_vlajka

 

Projekt je financován z programu prevence a boje proti kriminalitě Evropské unie.

Související projekty

Lobbing v EU

Je pro vás lobbing synonymem netransparentního jednání a lobbista „šedou eminencí“ používající neregulérní nástroje ovlivňování politické scény? S takovým názorem určitě nejste osamoceni. Je to ale pravdivý obrázek? Právě na to se snaží odpovědět projekt …

Vice o projektu