Nestihli jste zářijovou konferenci o whistleblowingu? Nevadí!

Vydáno 02. 11. 2015

Nezisková organizace Oživení o. s. přináší záznam z mezinárodní konference pod názvem „Výzva pro Českou republiku: Whistleblowing jako ochrana finanční zájmů a občanů EU“, kterou pořádala 17. a 18. 9. tohoto roku.

YouTube kanál Oživení o. s. | Oživení o. s.

Jedním z přednášejících byl také David Ondráčka, ředitel TI, který se zúčastnil debaty „Oznamovatel a jeho klíčová role při vyšetřování trestné činnosti.“ Dále v rámci diskuzního panelu vystoupili Lenka Bradáčová, vrchní státní zástupkyně v Praze a Václav Láska, senátor pro Prahu 5 a 13 s podporou SZ, KDU-ČSL a Pirátů. Debatu moderovala Pavlína Kvapilová.

Další videa můžete zhlédnout na YouTube kanálu Oživení o. s.

Také můžete podpořit vznik nového zákona na ochranu whistleblowerů v rámci kampaně TI #Zapískej na www.zapiskej.cz, protože čím více lidí zapíská, tím hlasitěji bude slyšet naše výzva. Můžete nám také pomoci sdílet kampaň mezi Vašimi přáteli nebo na sociálních sítích, stačí nás zmínit třeba s #zapiskej.

  www.zapiskej.cz | fotografie: Antonín Kratochvíl | #Zapískej


  Štítky: Školení a vzdělávací činnost , Prosazování protikoručních zákonů , Whistleblowing , Mapování korupce , Právní Poradna TI , #Zapískej

  Sledovat novinky

  Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

  Podpořte nás

  Bojujte s námi proti korupci

  PODPOŘTE NÁS

  Bojujte proti korupci s námi.