Téma: veřejná debata

1611

Infiltrátor ve Světozoru – Jak vyprat peníze, lekce první

Pro náš tradiční komponovaný večer v Kino Světozor jsme letos zvolili téma praní špinavých peněz. K problematice jsme pozvali přední odborníky a exkluzivně jsme promítli film Infiltrátor, který na příkladu drogového byznysu ukazuje, jak takové praní funguje ve velkém.

0512

Prague Wheel na Praze 5. Promyšlený plán nebo zřeknutí se zodpovědnosti za veřejný prostor?

Obyvatele městské části Prahy 5 už pár měsíců zneklidňuje situace okolo řešení Smíchovské náplavky, kde by podle jejích radních mělo vyrůst ruské kolo. Také proto jsme se v Transparency International rozhodli uspořádat na toto téma veřejnou debatu „Osud kola na smíchovské náplavce“ v kulturním prostoru Kobka15, tedy přímo pod místem, kde má zmíněná atrakce stát.

0911

Veřejná debata: „Osud kola na smíchovské náplavce“

Transparency International – Česká republika, o.p.s. si Vás dovoluje pozvat na veřejnou debatu.

2010

Veřejná debata „Parukářka a její budoucnost: Veřejné zakázky v architektuře a urbanismu“

Transparency International – Česká republika, o.p.s. si Vás dovoluje pozvat na veřejnou debatu „Parukářka a její budoucnost: Veřejné zakázky v architektuře a urbanismu“.

1208

Záznam debaty: Třicetník na kříž a padíka, když vyhrajem

Na konci června jsme se sešli v Kině Pilotů a debatovali o korupci ve sportu. V panelu zasedli Robert Záruba (ČT), Zdeněk Zikmund (ČSLH), Jan Boháč (ČUS) a Petr Leyer (TI), debatu moderoval Jindřich Šídlo (Economia).

0908

Minuty TI: Třicetník na kříž a padíka, když vyhrajem

Přinášíme Vám krátký sestřih a první ochutnávku z naší červnové debaty v Kině Pilotů. A jaké bylo téma? Korupce ve sportu! Mezi hosty byli Robert Záruba (ČT), Zdeněk Zikmund (ČSLH), Jan Boháč (ČUS) a Petr Leyer (TI), moderace se ujal Jindřich Šídlo (Economia).