Tisková konference TI k „Indexu transparentnosti a integrity resortu obrany“

Vydáno 20. 11. 2015

Nejen ve světě, ale i v České republice resort obrany získává na důležitosti vzhledem k aktuální bezpečnosti situaci. Požadavky na vyšší výdaje na obranu musejí jít ruku v ruce s efektivním dohledem nad jejich využitím.

TI +claim (1)

Transparency International Česká republika: „Hlídáme veřejný zájem, hájíme efektivní a odpovědnou správu země.“ | zdroj: TI

Jak si stojí Česká republika ve srovnání s dalšími státy NATO zazní na tiskové konferenci Transparency International Česká republika, kde bude představen „Indexu transparentnosti a integrity resortu obrany“.

Index posuzuje existenci, efektivitu a prosazování institucionálních a neformálních kontrol, řízení rizik a předcházení korupce v resortu obrany. Zveřejněný index zahrnuje členské státy NATO a partnerské země.

 

TISKOVÉ KONFERENCE SE ZÚČASTNÍ:

Radim Bureš, programový ředitel TI

Jaroslav Štefec, vojenský analytik

 

Tisková konference se uskuteční ve čtvrtek 3. prosince 2015 od 14:00 v kavárně Friends Coffee House (Palackého 719/7, 110 00 Praha).

V případě dalších informací nás kontaktujte na e-mail press@transparency.cz, nebo na telefon +420 224 240 895-7


Štítky: Prosazování protikoručních zákonů , Mapování korupce , Profesionální státní správa , Hospodárnost veřejných rozpočtů

Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.