Téma: 4Etika

0203

Šest případových studií pro studenty z oblasti podnikání

Zlepšit situaci v České republice v oblasti podnikatelské etiky a zaměřit se na etická pravidla v souvislosti se způsobem dosahování zisku. Tak zní motto soutěže 4ETIKA organizované společností Skanska, se kterou Transparency International – Česká republika spolupracuje. V roce 2015 vyhrál soutěž Tomáš Fránek, který svůj vítězný koncept postavil na myšlence potřebnosti vzdělávání mladých lidí.

0602

Oponuj zakázky – 4Etika

Tato publikace je výstupem vítězného projektu soutěže 4Etika, který se věnoval analýze veřejných zakázek k […]

0602

4ETIKA

TI dlouhodobě spolupracuje se společností Skanska na rozvíjení soutěže s názvem 4ETIKA, která se zaměřuje na zlepšení podnikatelského prostředí v ČR z pohledu omezení korupce a zvýšení důrazu na nejen ekonomické, ale též etické jednání.

2310

4ETIKA: Pomůže soutěž vrátit etiku zpět do běžného života?

Společnost Skanska a Transparency International ČR společně vyhlašují další ročník soutěže 4ETIKA, jejímž cílem je omezování korupce a zlepšení společenského a podnikatelského klimatu v naší zemi.

2702

První ročník soutěže 4ETIKA zná vítěze

Vítězem 1. ročníku soutěže 4ETIKA, společného projektu Skanska a Transparency International ČR, se stal projekt „Vytvoření webové platformy s nezávislými oponenturami k veřejným zakázkám“. Pomůže tento projekt vrátit principy etiky a slušného chování do běžného života? To ukáže následujících 11 měsíců určených pro jeho realizaci.

1401

Uzávěrka soutěže 4ETIKA se blíží!

Společnost Skanska a Transparency International společně vyhlašují soutěž, v rámci které se mohou občané České republiky pokusit vrátit principy etiky a slušného chování do běžného života. Vítěz obdrží na realizaci svého projektu částku až 200 tisíc korun. Lidé mohou své projekty přihlašovat do 18. ledna.