Pražský workshop: Jak uspořádat úspěšné místní referendum?

Publikováno: 28. října 2015

Kdy a proč uspořádat místní referendum? Jak se vypořádat se všemi překážkami? A jak dopadlo 47 loňských referend?

Hlavicka_Facebook_852x315

Rok místních referend | zdroj: TI

To vše se dozvíte 3. listopadu od 18:00 do 19:30 na workshopu, který povedou odborníci z TI a o svou zkušenost se přijdou podělit i organizátoři pražských referend z minulého roku.

Prostor se nachází v Creative Gate Jindřišské pasáži, III. schodiště, 3.patro.

TIP: Vejděte do pasáže z Jindřišské ulice, až narazíte na kadeřnictví, obejděte ho zleva a ocitnete se přímo u schodiště III, kde zvoňte na Creative Gate.

Můžete se také těšit na drobné občerstvení. Počet míst na workshopu je omezen, svou účast potvrzujte na e-mail zbezkova@transparency.cz

Přidejte se k Facebook události – Pražský workshop: Jak uspořádat úspěšné místní referendum?

Sdílejte nás s hashtagem projektu #RokMistnichReferend

Plakát k akci je ke stažení zde.

Prostřednictvím projektu ROK MÍSTNÍCH REFEREND chce TI předat široké veřejnosti soubor praktických znalostí a dovedností spojených s pořádáním místních referend. Zároveň chce občany seznámit s potencionálními riziky a překážkami, které mohou pořádání referend provázet.

Související projekty

Rok místních referend

Prostřednictvím projektu ROK MÍSTNÍCH REFEREND chce TI předat široké veřejnosti soubor praktických znalostí a dovedností spojených s pořádáním místních referend. Zároveň chce občany seznámit s potencionálními riziky a překážkami, které mohou pořádání referend provázet. …

Vice o projektu