Pozvánka na tiskovou konferenci TI: „Monitoring financování prezidentských volebních kampaní“

Vydáno 04. 01. 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci Transparency International Česká republika „Monitoring volebních kampaní prezidentských kandidátů“, která se uskuteční v pondělí 8. ledna 2018 od 13 hodin v Malostranské besedě.

Transparentnivolby.cz | zdroj: TI

Na tiskové konferenci zveřejníme výsledky hodnocení transparentnosti kampaní kandidátů na prezidenta ČR. TI spolu s předními experty na politický a digitální marketing hodnotila předvolební kampaně na základě deseti kritérií, která považujeme pro transparentnost za klíčová. Vedle samotného hodnocení zveřejníme také další poznatky získané v rámci dohledových aktivit.

Politický marketing a boj o voliče se v posledních letech stále více přesouvá z veřejných setkání a billboardů i do online světa a na sociální sítě, a tak se tímto směrem logicky vydávají i kampaňové výdaje. Proto letos vůbec poprvé monitorujeme i náklady v rámci digitálu.

NA TISKOVÉ KONFERENCI VYSTOUPÍ

  • Petr Vymětal, expert na monitoring (FMV VŠE)
  • David Ondráčka, ředitel TI
  • Ondřej Cakl, koordinátor monitoringu TI

MÍSTO KONÁNÍ
Tisková konference se uskuteční v pondělí 8. ledna 2018 od 13:00 v Malostranské besedě | Trick Bar | 2. patro (Praha 1, Malostranské nám. 35/21, 118 00).

Vaši účast prosím potvrďte na e-mailové adrese press@transparency.cz.


Štítky: Transparentní volby

Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Související zprávy

Bojujte proti korupci s námi.