Správní rada TI přivítala nové dvě tváře

Vydáno 13. 07. 2017

Lenka Černá a Pavlína Louženská se staly novými členkami Správní rady TI. Na výkon organizace budou dohlížet v souvislosti s jejich působením ve vrcholovém managementu, a to konkrétně v oblastech digitálního marketingu, obchodu a žurnalistiky.

Lenka Černá | zdroj: TI

V rámci segmentů obchodu a žurnalistiky svým členstvím ve správní radě přispěje Lenka Černá, která nejprve vystudovala mezinárodní vztahy a diplomacii, poté politologii a momentálně ve studiu pokračuje v oboru psychologie a psychoterapie.

V současnosti působí jako výkonná ředitelka inzertního webu a novin Annonce. Kromě toho zastává pozici předsedkyně správní rady Ústavu nezávislé žurnalistiky provozující zpravodajský server HlídacíPes.org, jehož je také spoluzakladatelkou.

Svůj volný čas Lenka ráda věnuje poznávání nových lidí, sbírání českého hutního skla a také studiu.

Pavlína Louženská | zdroj: TI

Další významnou posilou Správní rady TI je Pavlína Louženská, která vystudovala Masarykovu Univerzitu v Brně a Universität zu Köln v Německu.

V současnosti se profesně věnuje inovacím a digitální transformaci, momentálně v agentuře 2Fresh. Předtím pracovala jako Marketing Director online obchodu ZOOT a na stejné pozici pracovala také v digitální agentuře H1.cz.

Kromě aktivit v oblasti marketingu se zapojila do činnosti několika start-upů. Dále založila iniciativu #HolkyzMarketingu, která má dnes více než pět tisíc aktivních členek. Navíc se dlouhodobě věnuje mentoringu.

Pavlína patří mezí alumni programu Aspen Institute Young Leaders.

„Jsem moc rád, že se Lenka i Pavlína rozhodly posílit Správní radu TI a nepochybuji o tom, že budou nejen pro radu ale i pro celou TI platnými posilami a oživením. Přeji oběma úspěšné působení ve funkci členek a naplňování poslání TI, tedy hlídání veřejného zájmu a hájení efektivní a odpovědné správy země,“ dodává Jan Spáčil, předseda Správní rady TI.

 


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.