Podporujeme síťování pražských občanských iniciativ

Publikováno: 15. ledna 2016

Pražská platforma je iniciativa realizovaná členkami Studentského klubu Transparency International – Praha v rámci projektu PAKT – Protikorupční akademický klub transparentnosti, a to pod záštitou organizací Transparency International – Česká republika, o.p.s. a Pražské fórum.

Pražská platforma - header

Facebook skupina „Pražská Platforma“ | zdroj: TI

Cílem facebookové skupiny „Pražská Platforma“ je zprostředkovat prostor, kde budete moci jako její členové koordinovat postupy při realizaci aktuálních projektů a aktivit, případně sdílet nabídky nebo podněty související s činností Vaší občanské iniciativy. Facebooková skupina je koncipována jako burza, proto by mělo být dosaženo rychlejších reakcí zapojených iniciativ a jejích členů a efektivnějšího nalézání řešení široké škály problémů. Výhodou je i možnost masivnějšího sídlení plánovaných akcí či událostí.

Buďte součástí platformy od samého začátku! Vřele uvítáme Vaši zpětnou vazbu a jakékoliv Vaše podněty k projektu. Obrátit se na nás můžete prostřednictvím e-mailové adresy pakt@transparency.cz nebo skrze příspěvky v rámci skupiny.

Facebooková skupina je koncipována jako burza, proto by mělo být dosaženo rychlejších reakcí zapojených iniciativ a jejích členů a efektivnějšího nalézání řešení široké škály problémů.

Související projekty

PAKT – Protikorupční akademický klub transparentnosti

Iniciativa občanů a znalost toho, jak lze kontrolovat veřejné prostředky je jedinou cestou, jak zabránit jejich zneužívání. Z této teze vychází Transparency International, která v srpnu 2014 zahájila vzdělávací projekt v rámci fondu pro …

Vice o projektu

Související novinky