PAKT – první pracovní jednání

Vydáno 21. 10. 2014

Dne 21. 10. proběhlo v rámci projektu PAKT první pracovní jednání se zástupci spolupracujících organizací z Prahy, Českých Budějovic, Olomouce, Liberce a Hradce Králové.

Dne 21. HlavickaPAKTCtverec10.  proběhlo v rámci projektu PAKT první pracovní jednání se zástupci spolupracujících organizací z Prahy, Českých Budějovic, Olomouce, Liberce a Hradce Králové.Byla to příležitost se poprvé setkat osobně, ale především představit projekt a jeho cíle. Podrobně jsme se věnovali jednotlivým aktivitám a roli Transparency International, dobrovolníků i regionálních organizací, které se rozhodly náš projekt podpořit.

Diskuse se zaměřila především na první projektové aktivity – veřejné debaty, které proběhnou v každém městě. Snažili jsme se definovat témata, která budou pro občany daného města atraktivní. Zazněla celá řada námětů, které ukazují, že nakládání s veřejnými prostředky a principy dobré správy jsou aktuální a mají potenciál přitíhnou zájem široké veřejnosti.

Zástupci spolupracujících organizací nám také dali mnoho konkrétních doporučení i k ostatním aktivitám, především pak k práci studentských klubů. Všem velmi děkujeme za vstřícnost, s jakou přijali náš návrh spolupráce i možnost využít jejich pomoc při propagaci a zajištění projektových aktivit.

O termínech jednotlivých akcí a jejich průběhu budeme průběžně informovat.

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.

Logo link Obchod s bídou


Štítky: Školení a vzdělávací činnost

Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.