4. transparentní večírek

Vydáno 14. 12. 2015

Ve čtvrtek 10. 12. 2015 proběhlo každoroční setkání členů Klubu Transparency International, příznivců a přátel Transparency International.

 
  • Ředitel David Ondráčka vítá hosty na 4. transparentním večírku TI v Café Jedna 10. 12. 2015 | zdroj: TI

Pro pracovníky TI to byla jedinečná příležitost, jak osobně představit své projekty a úspěchy a hlavně poděkovat za podporu, bez které by se TI neobešla a které si velice vážíme!

Stejně jako loni se tento rok večírek uskutečnil v úžasných prostorách Café Jedna. O vynikající catering se zdarma postarali profesionálové ze Zátiší Catering Group, firemní člen Klubu TI na úrovni Patron. Speciálním programem večera bylo vystoupení kapely Jazzoví kluci, kteří naladili přítomné kombinací uvolněného jazzu a swingu.

Všem hostům a partnerům, kteří naši akci podpořili a kteří se ji zúčastnili, velice děkujeme a příští rok se těšíme na viděnou! Více fotek z akce naleznete na Facebooku TI.

Zajímá Vás Klub TI? Podívejte se na naše webové stránky a zjistěte o něm více.

Více o Klubu Transparency International

Klub Transparency International

Logo Klubu TI | zdroj: TI

Klub TI l byl založen v roce 2011, jako platforma pro podporovatele a společnosti, které věří, že bojovat s korupcí má smysl. Jedná se o významný zdroj financování našich aktivit a také o morální podporu celé organizace. V současné době má Klub TI 22 firemních a přes 150 individuálních členů. Díky našim podporovatelům dokážeme zachránit miliardy korun z veřejných rozpočtů. Více informací o Klubu TI se dozvíte v našem odkaze.


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.