Transparency na Holešovice Fashion Market

Vydáno 16. 12. 2011

Naši práci podpořili pořadatelé, prodejci a návštěvníci Holešovice Fashion Market – v tombole bylo vybráno 5000 Kč, k Pankrácké výzvě se připojilo 62 odvážných lidí.

TIC prezentovala své aktivity v rámci akce Holešovice Fashion Market konané 9. a 10. prosince 2011 v areálu Pražské tržnice. Po oba dny měli návštěvníci možnost se zastavit i u stánku, ve kterém byli k nalezení především informace o práci TIC (včetně nejnovější Studie národní integrity), ale též se zapojit do Klubu Transparency nebo podepsat Pánkráckou výzvu.

Ve spolupráci s pořadateli HFM se pak TIC podílela na organizování tematické protikorupční tomboly, jejíž výtěžek jde na podporu projektů TIC. V tombole bylo nakonec vybráno 5000 Kč, za což děkujeme jak pořadatelům, tak prodejcům a návštěvníkům, kteří tímto způsobem TIC podpořili.

Hostina korupčníků na úkor daňových poplatníků

V neposlední řadě patří uznání i autorům plastikyHostina korupčníků na úkor daňových poplatníků, jejíž originál po skončení akce věnovali TIC (foto), a značce LoveMusic za návrh triček s originálním designem (http://www.lovemusic.cz/vyhledavani/?q=korupce).  


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.