T&CC navazuje spolupráci s Transparency International ČR

Vydáno 10. 11. 2016

V roce 2015 T&CC s. r. o. pomohli Transparency International – Česká republika, o.p.s. zrealizovat průzkum spokojenosti s Právní poradnou Transparency International. Na úspěšný projekt jsme se rozhodli navázat dlouhodobější spoluprací, kterou jsme zhmotnili v projektu „Efektivnější TI“. Tento projekt je financován z ESF – Operační program Zaměstnanost.

TCC cover

Ilustrační obrázek T&CC | zdroj: T&CC

Zvýšené povědomí veřejnosti o práci nevládních organizací a vyšší zájem o informace i aktivní podíl na práci občanské společnosti přesouvá otázky kvality řízení a služeb na přední místo zájmu všech nevládních neziskových organizací. Jednotlivé případy neúspěšných projektů zvýšily očekávání veřejnosti na jejich transparentní a odpovědnou činnost. Proto byla navázána spolupráce s profesionály z T&CC, kteří TI poskytnou odborné konzultace v oblasti HR a pomohou efektivně nastavit HR procesy v organizaci.

Barbora Daňková, jednatelka T&CC a  TCC online, hodnotí dosavadní spolupráci:

„Jsme rádi, že jsme mohli nabídnout jednoduché a flexibilní řešení průzkumu, které nejen, že dalo konkrétní odpovědi na otázky ohledně spokojenosti klientů Právní poradny napříč různými kritérii (věk, demografické rozložení, vzdělání), ale také možnost získat celou řadu konkrétních postřehů a doporučení přímo od klientů. Zájem klientů o zpětnou vazbu se projevil nejen bohatými komentáři, ale především také vysokou návratností, ke které jak doufáme, přispělo i uživatelsky příjemné prostředí pro odpovědi. Samozřejmostí je záruka anonymity pro klienty.“

„Spolupráce se společností T&CC online byla skvělá. Pro průzkum mezi klienty Právní poradny Transparency International nám navrhli rychlé a kvalitní řešení přesně podle požadavků. Ještě lepší pak bylo samotné vyhodnocení, které jsme dostali obratem po uzavření průzkumu v přehledné grafické podobě. Navíc jsme jako nezisková organizace všechny tyto profesionální služby obdrželi pro bono, což je pro nás vždy velké plus a vypovídá to o společenské odpovědnosti našeho partnera,“ říká o spolupráci vedoucí Právní poradny TI Petr Leyer.

 

VÍCE O PROJEKTU

Projekt „Efektivnější TI“ v rámci svých vzdělávacích aktivit a stáží propojí neziskový sektor mezi sebou a s firemními experty. Vzájemná výměna informací a zkušeností bude využita nejen v rámci projektových aktivit a jejich výstupů, ale především pro další strategický rozvoj organizace.

 

T&CC

tcc logo

Logo T&CC | zdroj: T&CC

T&CC je česká vzdělávací a poradenská společnost. V oblasti lidských zdrojů působí od roku 1999.  Nabízí řešení v oblasti HR poradenství, profesní diagnostiky včetně online diagnostiky, rozvoje a koučování. Nabízí firemní vzdělávací programy i otevřené kurzy zaměřené na rozvoj manažerských, prodejních a komunikačních dovedností včetně přípravy HR manažerů a jejich týmu.

 

TRANSPARENCY INTERNATIONAL

Logo TI | zdroj: TI

Transparency International – Česká republika (TI) je nevládní neziskovou organizací, jejímž posláním je mapovat stav korupce v ČR a svou činností aktivně přispívat k jejímu omezování. TI se zaměřuje především na prosazování systémových změn v oblasti veřejné správy, legislativy a soukromého sektoru. Kromě projektů, které se dlouhodobě věnují konkrétním oblastem (například financování politických stran, justici či organizovanému zločinu), TI také vyšetřuje konkrétní kauzy a poskytuje právní a vzdělávací služby.

 

Ke stažení

Tisková zpráva

 

Projekt je realizován za finanční podpory EU

Logo OPZ barevn+ę

 

 


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.