Snídaňové setkání na téma: „Psychologie korupčního chování“

Vydáno 23. 05. 2017

Ve spolupráci s poradenskou společností T&CC si vás dovolujeme pozvat na speciální snídaňové setkání na téma „Psychologie korupčního chování“.

Corruption Brain

Ilustrační obrázek | zdroj: TI

Korupce je celosvětovým jevem, který v konečném důsledku ovlivňuje a dopadá na každého z nás. Metod, jak ji změřit či vyčíslit, je mnoho. Od každoročně vydávaného „Indexu vnímání korupce“ TI až po dílčí ankety či průzkumy.

Víte ale, jaké jsou psychologické aspekty korupce? Proč k ní dochází a co k ní nejčastěji vede? Jaké osobnostní rysy se s korupčním chováním nejčastěji pojí? Proč někteří trpí pocity viny a jiní vůbec? Co už je a co není korupce? A je horší dávat nebo brát?

V souvislosti se sdílením dobré praxe na poli etiky a protikorupčních mechanismů přijala naše pozvání Magdaléna Dobišová, Chief Officer Ethics, D&I a předsedkyně Etické komise Skanska, která Vás blíže seznámí s aktuálním postojem vůči korupci v rámci mezinárodní stavební společnosti.

David Ondráčka
Specializuje se na problematiku politické korupce, veřejných zakázek a investic a reformy veřejné správy a veřejných politik. V TI pracuje od roku 2001, od ledna 2008 na pozici ředitele, dříve působil ve veřejné správě.

Tomáš Morávek
Psycholog se zaměřením na oblast mezilidských vztahů a osobního růstu. Od roku 2006 působí v T&CC také jako odborník na komunikační a prezentační dovednosti, vyjednávání a schopnost řídit konflikty.

 

ČAS A MÍSTO KONÁNÍ

Posnídat s námi přijďte v úterý 23. května 2017 od 9 do 11 hodin do Galerie kavárny Louvre (Národní 1987/22, 110 00 Praha 1).

 

V RÁMCI SNÍDANĚ VYSTOUPÍ

  • Tomáš Morávek, psycholog a lektor T&CC
  • David Ondráčka, ředitel Transparency International ČR
  • Magdaléna Dobišová, Chief Officer Ethics, D&I a předsedkyně Etické komise Skanska

REGISTRACE

Registrujte se, prosím, na e-mail vilimovska@transparency.cz.

Prosíme o potvrzení vaší účasti do pondělí 22. května 2017. Kapacita je omezena. Těšíme se na vás!


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.