Školitelé

Vydáno 01. 04. 2011

PhDr. Radim Bureš, manažer vzdělávání TIC, má na starosti program vzdělávání. Vystudoval filozofii a politickou ekonomii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, absolvoval dlouhodobou stáž na Oxfordské univerzitě. Po působení na Filozofické fakultě UK a na Pedagogickém ústavu ČSAV pracoval řadu let na odboru prevence kriminality ministerstva vnitra.

JUDr. Petr Jansa v současné době externí analytik TIC. Vystudoval Právnickou fakultu UK a
Filosofickou fakultu UK. Pracovní zkušenosti získal jak v advokátní
kanceláři, tak ve státní správě. Od října 2009 do ledna 2011 pracoval v
TIC jako vedoucí právní poradny. V současné době externím vedoucím
analytikem projektu Studie národní integrity.

David Ondráčka, MA, ředitel TIC. Vystudoval politologii a politickou ekonomii na Středoevropské univerzitě v Budapešti. Externě vyučuje na Metropolitní univerzitě Praha. Zabývá se politickou korupcí, střety zájmů, veřejnou správou a veřejnými zakázkami. Na téma korupce pravidelně publikuje v českém tisku.

Mgr. Et. Mgr. Radka Pavlišová vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Během studia práv a po absolutoriu pracovala nejprve v advokátní kanceláři, poté v soudnictví, kde získané pracovní zkušenosti završila složením odborné justiční zkoušky. V TIC pracuje od května 2010, přičemž současně přednáší právo na Univerzitě Hradec Králové.

Stanislav Beránek pracuje v TIC od dubna 2007. Od roku 2006 pracoval jako koordinátor propagace občanského sdružení Gaudia proti rakovině. Dříve působil v administrativě a bankovnictví. Zabývá se tématikou policie, justice, klientelistických skupin a organizovaného zločinu.


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.