Přijďte s Transparency International oslavit 20 let boje proti korupci

Vydáno 07. 11. 2018

David Koller, Vladimir 518, Bára Poláková, Mucha a DJ Mardoša zahrají na počest Transparency International (TI), která v České republice už 20 let aktivně odhaluje malé i velké korupční kauzy a bojuje za slušnější stát bez korupce, která se stále dotýká každého z nás.

TI slaví 20 let boje proti korupci | zdroj: 2FRESH

Narozeninový koncert se uskuteční 3. prosince 2018 od 19 hodin v jedinečném prostoru pražské MeetFactory. Vstupenky jsou již teď k dostání v předprodeji na webových stránkách GoOut a MeetFactory. Koupí vstupného zároveň podpoříte aktivity Transparency International. K události se můžete také připojit na Facebooku.

„Dvacet let působení Transparency International v Česku, to už je jubileum hodné pořádné oslavy. Jsme rádi, že naše pozvání přijaly přední hudební osobnosti a už teď se na akci těšíme,“ říká David Ondráčka, ředitel TI ČR a člen globální Správní rady TI. „Tento koncert je především poděkováním široké veřejnosti, která nás dlouhodobě podporuje,“ dodává.

Protikorupční nevládní organizace Transparency International byla založena v roce 1993 v Berlíně a dnes působí globálně ve více než 100 zemích. Od roku 1998 aktivně bojuje proti korupci také v České republice, kdy byla ustavena její pobočka se sídlem v Praze. Hlavním posláním TI je mapovat stav korupce v naší zemi a svou činností aktivně přispívat k jejímu omezování.


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.