Podpis memoranda o porozumění pro fázi rozvoje paktu integrity mezi Ministerstvem pro místní rozvoj a Transparency International Česká republika

Vydáno 06. 06. 2016

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) reagovalo na výzvu Evropské komise na zapojení členských zemí do nové iniciativy – Paktů integrity (PI) jako nástroje k vytvoření transparentního prostředí v oblasti veřejných zakázek. Tato iniciativa, která je podporována komisařkou pro regionální politiku Corinou Creţu, je jednou z řady nových opatření, které EK podniká, jako pomoc členským státům a regionům účinně řídit investice EU.

MMR - budova

Budova MMR | zdroj: TI

Datum konání: dne 9. června 2016 9.00 hod.

Místo konání: MMR – Staroměstská 6, malá zasedací místnost, 1.patro

 

Úvod:

MMR do této aktivity nominovalo projekt spolufinancovaný OP TP „Služby technického dozoru nad provozem informačního systému MS2014+“, který je součástí komplexního řešení MS2014 + a jehož obsahem je poskytnutí služeb odborného technického poradce v oblasti projektového řízení a technologií řešení MS2014+.

V návaznosti na zařazení projektu na služby technického dohledu do pilotních projektů PI si Vás tímto dovolujeme pozvat na slavnostní akt podpisu Memoranda o porozumění pro fázi rozvoje Paktu Integrity mezi MMR a Transparency International Česká republika, o.p.s., které proběhne dne 9. 6. 2016 v 9.00 hod na půdě MMR za přítomnosti signatářů JUDr. Olgy Letáčkové a Davida Ondráčky, M.A. a nominovaných zástupců MMR .

 

Plánovaný obsah setkání:

  • 9.00 hod. – Úvodní slovo, přivítání – JUDr. Olga Letáčková, náměstkyně pro řízení sekce NOK
  • 9.10 hod. – Souhrnná informace o postupu procesů projektu OPTP a výstupech projektu – RNDr. Blanka Fischerová, ředitelka odboru správy monitorovacího systému MMR
  • 9.20 hod. – Souhrnná informace o postupu procesů Paktů Integrity a výstupech monitora – David Ondračka, M.A. ředitel Transparency International Česká republika, o.p.s.
  • 9.35 hod. – Podpis Memoranda o porozumění
  • 9.45 hod. – Neformální rozprava

Příloha:

Memorandum o porozumění pro fázi rozvoje Paktu Integrity mezi MMR a Transparency International Česká republika, o.p.s.

 

donori-mmr-memorandum


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.