Klub Transparency, největší dárcovský klub na podporu boje proti korupci, má 150 členů. DĚKUJEME!

Vydáno 11. 11. 2013

„Těší mě, že jsem 150. členem Klubu Transparency International, protože to znamená, že nejméně dalších 149 lidi se zajímá o veřejné dění u nás. :-) Jistě jich je mnohem více. Tuto organizaci jsem se rozhodl podporovat proto, že se domnívám, že boj za transparentní veřejný prostor patři mezi ty nejaktualnější problémy u nás. Transparency International mě přesvědčila, že ví, jak na to. “ napsal Pavel Š.

Děkujeme všem 137 individuálním a 13 firemním dárcům Klubu Transparency za jejich dlouhodobou podporu! „Klub Transparency se neustále rozrůstá. Čím více lidí a firem nás podporuje, tím silnější hlas díky Vám máme a tak měníme aktuální dění na poli korupce a veřejné správy v naší zemi,“ říká David Ondráčka, ředitel TI. Tyto dary už nyní představují 10% celkového rozpočtu Transparency International. Díky nim se můžeme věnovat rozkrývaní aktuálních kauz a projektů, se kterými grantové projekty nepočítají. Díky nim dokážeme zabránit čerpání stamilionových částek z veřejných rozpočtů na předražené veřejné zakázky.

Pokud i Vám vadí korupce a nemáte čas ani sílu s tím něco dělat, připojte se ke Klubu Transparency a bojujte společně s námi proti úplatkářství a korupci!

Nyní nás najdete NOVĚ také na Twitteru a Google +


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.