Klub Transparency, největší dárcovský klub na podporu boje proti korupci, má 150 členů. DĚKUJEME!

Publikováno: 11. listopadu 2013

„Těší mě, že jsem 150. členem Klubu Transparency International, protože to znamená, že nejméně dalších 149 lidi se zajímá o veřejné dění u nás. :-) Jistě jich je mnohem více. Tuto organizaci jsem se rozhodl podporovat proto, že se domnívám, že boj za transparentní veřejný prostor patři mezi ty nejaktualnější problémy u nás. Transparency International mě přesvědčila, že ví, jak na to. “ napsal Pavel Š.

Děkujeme všem 137 individuálním a 13 firemním dárcům Klubu Transparency za jejich dlouhodobou podporu! „Klub Transparency se neustále rozrůstá. Čím více lidí a firem nás podporuje, tím silnější hlas díky Vám máme a tak měníme aktuální dění na poli korupce a veřejné správy v naší zemi,“ říká David Ondráčka, ředitel TI. Tyto dary už nyní představují 10% celkového rozpočtu Transparency International. Díky nim se můžeme věnovat rozkrývaní aktuálních kauz a projektů, se kterými grantové projekty nepočítají. Díky nim dokážeme zabránit čerpání stamilionových částek z veřejných rozpočtů na předražené veřejné zakázky.

Pokud i Vám vadí korupce a nemáte čas ani sílu s tím něco dělat, připojte se ke Klubu Transparency a bojujte společně s námi proti úplatkářství a korupci!

Nyní nás najdete NOVĚ také na Twitteru a Google +