Klub Transparency International je nyní i pro firmy

Vydáno 28. 06. 2012

Klub Transparency Internationatonal pro jednotlivce/fyzické osoby byl založen v dubnu 2011. Nyní mají možnost stát se členy Klubu Trasparency International a dlouhodobě tak podporovat naši práci i firmy. Finanční podpora, ať už od jednotlivců či firem, je pro nás klíčová – umožňuje nám věnovat se aktuálním kauzám, na které nemáme jiné zdroje, vázané většinou v dlouhodobých projektech. Pokud se Vám líbí, co děláme, podpořte naši práci! 

Co je Klub Transparency International

V dubnu 2011 po mnoha letech své činnosti TI založila Klub Transparency International. Klub byl založen pro jednotlivce/fyzické osoby. V roce 2012 jsme se rozhodli ho otevřít i firemním členům.

Členové Klubu jsou pro nás velkou morální a finanční podporou.

  • Klub TI je skupina lidí a firem, našich příznivců, kterým téma korupce není lhostejné
  • Klub TI je zdroj financí. Díky členům Klubu máme stabilní finanční zázemí, které není účelově vázané na konkrétní projekty jako v případě grantů a dotací.
  • Klub TI dává zájemcům možnost podporovat protikorupční organizaci s mnohaletou zkušeností, která účinně bojuje s korupcí, má výsledky a snaží se měnit k lepšímu společenské prostředí v ČR.
  • Klub TI umožňuje občanům a firmám aktivně přistupovat k problematice korupce a nabízí příležitost zapojit se do potírání korupce podpořením našich aktivit.

Líbí se vám, co Transparency dělá? Myslíte si, že poukazování na korupci, klientelismus a špatné nakládání s veřejnými statky je nezbytné k tomu, aby mohla nastat změna?

Podpořte naši práci!

Naše práce je financována především z grantů nadací, dotací ministerstev a evropských institucí, menším dílem pak výnosem z vlastní činnosti (např. školení). Naším cílem je zvýšit svoji nezávislost na těchto institucích, a proto se obracíme na vás:

Staňte se členy Klubu Transparency!

Přihláška a výhody a podmínky členství v Klubu Transparency – jednotlivci

Přihláška a výhody a podmínky členství v Klubu Transparency – firmy

Pokud s námi chcete spolupracovat jako firma/právnická osoba, můžete také přímo kontaktovat naši kancelář na emailu fantova@transparency.cz

Pokud se zatím nechcete stát členem klubu, budeme rádi i za jednorázový dar. Váš dar nám pomůže financovat investigativní práci na aktuálních korupčních případech. Na rychlou reakci potřebujeme peníze, protože není zahrnuta v dlouhodobých projektech placených z grantů. Využít můžete aplikaci Cchi darovat v pravém horním rohu této stránky, nebo dar zaslat přímo na účet Transparency International – Česká republika, o.p.s.2100385154/2010.

Účet je veden u Československé obchodní banky, a.s., Perlová 5, 110 00, Praha 1


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.