6. transparentní večírek

Vydáno 06. 12. 2017

Ve čtvrtek 30. 11. 2017 proběhlo každoroční setkání členů Klubu Transparency International, příznivců a přátel Transparency International.

  • 6. transparentní večírek TI | zdroj: TI

Pro tým TI to byla jedinečná příležitost, jak osobně představit projekty a úspěchy a hlavně poděkovat za podporu, bez které by se naše protikorupční nevládní organizace neobešla a které si velice vážíme!

Speciálním bodem večera bylo promítání videospotů, které během roku vznikly v rámci kampaní a projektů. S promítáním spotu ke kampani Korupční víceboj jsme našim partnerům Saatchi&Saatchi, PFX a boogiefilms předali také děkovné certifikáty.

Hned čtyři spoty jsme také promítali v rámci projektu SVISS (Streaming Visegrad Values), který mapuje demokratické hodnoty ve visegrádských zemích.

 

Předávání certifikátu Saatchi&Saatchi, PFX a boogiefilms | zdroj: Saatchi&Saatchi

Již tradičně jsme náš večírek uspořádali v prostorách Café Jedna, jehož personál pro nás připravil také chutný catering. Speciálním programem večera bylo vystoupení DJe Pierra Urbana, který v mnohých přítomných rozproudil taneční nálady a pro zbytek vytvořil příjemný podkres pro rozhovor.

Všem hostům a partnerům, kteří naši akci podpořili a kteří se ji zúčastnili, velice děkujeme a příští rok se těšíme na viděnou!

Zajímá Vás Klub TI? Podívejte se na naše webové stránky a zjistěte o něm více.

Více o Klubu Transparency International

Klub Transparency International

Logo Klubu TI | zdroj: TI

Klub TI l byl založen v roce 2011, jako platforma pro podporovatele a společnosti, které věří, že bojovat s korupcí má smysl. Jedná se o významný zdroj financování našich aktivit a také o morální podporu celé organizace. V současné době má Klub TI 22 firemních a přes 150 individuálních členů. Díky našim podporovatelům dokážeme zachránit miliardy korun z veřejných rozpočtů. Více informací o Klubu TI se dozvíte v našem odkaze.


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.