5. transparentní večírek

Vydáno 24. 11. 2016

V úterý 15. 11. 2016 proběhlo každoroční setkání členů Klubu Transparency International, příznivců a přátel Transparency International.

  • Ředitel David Ondráčka vítá hosty na 5. transparentním večírku TI v Café Jedna | zdroj: TI

Pro pracovníky TI to byla jedinečná příležitost, jak osobně představit své projekty a úspěchy a hlavně poděkovat za podporu, bez které by se TI neobešla a které si velice vážíme!

Stejně jako loni se tento rok večírek uskutečnil v úžasných prostorách Café Jedna, jehož personál pro nás připravil také chutný catering. Speciálním programem večera bylo vystoupení kapely Bar’s Brothers, kteří naladili přítomné kombinací uvolněného jazzu a swingu.

Všem hostům a partnerům, kteří naši akci podpořili a kteří se ji zúčastnili, velice děkujeme a příští rok se těšíme na viděnou!

Zajímá Vás Klub TI? Podívejte se na naše webové stránky a zjistěte o něm více.

 

Více o Klubu Transparency International

Klub Transparency International

Logo Klubu TI | zdroj: TI

Klub TI l byl založen v roce 2011, jako platforma pro podporovatele a společnosti, které věří, že bojovat s korupcí má smysl. Jedná se o významný zdroj financování našich aktivit a také o morální podporu celé organizace. V současné době má Klub TI 22 firemních a přes 150 individuálních členů. Díky našim podporovatelům dokážeme zachránit miliardy korun z veřejných rozpočtů. Více informací o Klubu TI se dozvíte v našem odkaze.


Sledovat novinky

Přihlásit se k odběru všeobecného newsletteru

Podpořte nás

Bojujte s námi proti korupci

PODPOŘTE NÁS

Bojujte proti korupci s námi.