Zveme Vás na seminář „Veřejné zakázky v ESI fondech: Posouzení a řízení rizik“

Rádi bychom Vás pozvali na veřejný bezplatný seminář „Veřejné zakázky v ESI fondech: Posouzení a řízení rizik“, který Transparency International – Česká republika organizuje pod záštitou programu Herkules III Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF).

  • Rok vydání: 2014
Férové veřejné zakázky v ESI fondech | zdroj: TI

Seminář pořádáme v rámci projektu „Férové veřejné zakázky v ESI fondech“, a to ve čtvrtek 18. října 2018 od 9.30 do 14.00 v prostorách Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích (Branišovská 1645/31a, 370 05 – České Budějovice).

Cílem semináře bude sdílet s veřejnými zadavateli a příjemci prostředků v rámci projektů spolufinancovaných z prostředků EU informace, které jim pomohou předejít nejčastějším chybám a osvojit si osvědčené i inovativní nástroje při zadávání veřejných zakázek. Ambicí semináře je i formou diskuse na téma nedostatků, které negativně ovlivňují jejich efektivní využití a zvyšují korupční rizika, přispět k prevenci podvodů a korupce při zadávání veřejných zakázek.

Během semináře je zajištěno občerstvení zdarma (coffee break, oběd, nealko nápoje).

Program semináře je ke stažení zde.

Z důvodu omezené kapacity prosíme o potvrzení účasti co nejdříve na e-mail lenochova@transparency.cz.

 

Tento projekt je financován programem Evropské unie Hercule III. 

Obsah projektu a jeho aktivity odrážejí názory realizátora, který za ně nese výhradní odpovědnost. Evropská komise nepřijímá žádnou odpovědnost za použití uváděných informací.

 

Související projekty

Férové veřejné zakázky v ESI fondech

Veřejné zakázky jsou klíčovým aspektem veřejných investic, jsou součástí našeho každodenního života. V rámci Evropské unie představují asi 19 % HDP a připadá na ně přibližně 48 % prostředků z evropských strukturálních a investičních fondů.

Vice o projektu