TI hledá posily

Publikováno: 29. září 2014

Transparency International, jejímž posláním je mapovat stav korupce v ČR a svou činností ji aktivně omezovat, hledá studenty vysokých škol, kteří jsou ochotni pomoci nám v boji proti korupci.

Mladý kolektiv Transparency International hledá dobrovolníky, kteří by nám v Praze, Liberci, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Olomouci pomohli při zakládání studentských klubů, pořádání kulatých stolů s politiky a soutěží nejlepší praxe pořádané v rámci projektu PAKT – Protikorupční akademický klub transparentnosti. Přivítáme i pomoc při organizování veřejných debat a protikorupčních workshopů. Harmonogram zapojení do projektu je 1. 6. 2015 – 30. 4. 2016 s rozsahem práce cca 10 hodin měsíčně.

Nabízíme spolupráci s mladým a vstřícným kolektivem, zvýšení organizačních a komunikačních dovedností, bližší obeznámení se s protikorupční tématikou, seznámení s investigativní činností TI, setkání s politiky a mnoho dalšího.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: pakt@transparency.cz.

Pomoz nám realizovat změny, které skutečně dávají smysl!

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.

Logo link Obchod s bídou

Související publikace

Související projekty

PAKT – Protikorupční akademický klub transparentnosti

Iniciativa občanů a znalost toho, jak lze kontrolovat veřejné prostředky je jedinou cestou, jak zabránit jejich zneužívání. Z této teze vychází Transparency International, která v srpnu 2014 zahájila vzdělávací projekt v rámci fondu pro …

Vice o projektu