Liberecký seminář: „Střet zájmů jako riziko podvodů“

Publikováno: 27. června 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář na téma „Střet zájmů jako riziko podvodů“ se zaměřením na veřejné zakázky a fondy EU, který pořádá Transparency International ČR v rámci programu Herkules III podporovaném Evropským úřadem pro boj proti podvodům (OLAF).

Ivana Dufková, projektová manažerka TI, zahajuje mezinárodní konferenci na téma: „Střet zájmů jako riziko podvodů“ | zdroj: TI

ČAS A MÍSTO KONÁNÍ

Kulatý stůl se uskuteční v úterý 27. června 2017 od 10:00 do 14:30 v Krajské vědecké knihovně v Liberci (Rumjancevova 1362/1, Liberec I – Staré Město).

 

SEMINÁŘ POVEDOU

  • Ivana Dufková, projektová vedoucí, TI
  • Martina Mikolášková, vedoucí Právní poradny, TI

 

REGISTRACE

Registrujte se, prosím, na e-mail adamova@transparency.cz.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti do pondělí 25. června 2017. Kapacita je omezena. Těšíme se na vás!

 

Seminář se bude konat za podpory programu Evropské unie Herkules III (2014-2020), který je realizován Evropskou komisí. Byl vytvořen na podporu aktivit v oblasti ochrany finančních zájmů Evropské Unie. Výhradní odpovědnost za obsah komunikace  nesou její autoři. Evropská komise není odpovědná za jakékoli další využití informací v komunikaci obsažených.

olaf-logo-official

Střet zájmů jako riziko podvodů.

Související projekty

Střet zájmů jako riziko podvodů

Na rozdíl od podvodu nemusí střet zájmů nutně znamenat protiprávní jednání jednotlivce či organizace, ale může být indikátorem, předzvěstí nebo výsledkem korupce. Může ovlivnit jak průběh zadání veřejné zakázky, tak její plnění, případně obě fáze. …

Vice o projektu