Pozvánka na seminář: „Veřejné zakázky v ESI fondech: Posouzení a řízení rizik“

Publikováno: 14. června 2018

Transparency International – Česká republika, o.p.s. v rámci programu Herkules III podporovaném Evropským úřadem pro boj proti podvodům (OLAF) si Vás dovoluje pozvat na seminář: „Veřejné zakázky v ESI fondech: Posouzení a řízení rizik“.

„Férové veřejné zakázky v ESI fondech“ | zdroj: TI

Seminář se koná ve čtvrtek 14. června 2018 od 9:00 v Braunově domě (Karlovo nám. 671/24, Praha 1). Prosíme o registraci do pátku 8. června 2018 na e-mail lenochova@transparency.cz nebo na tel.: +420 224 240 895.

Pro další informace a případné dotazy kontaktujte PaedDr. Ivanu Dufkovou (e-mail: dufkova@transparency.cz nebo tel: 224 240 897.

Kompletní pozvánka na seminář včetně programu je ke stažení zde.

 

Tento seminář je financován programem Evropské unie Hercule III v rámci projektu „Férové veřejné zakázky v ESI fondech“.

Obsah projektu a jeho aktivity odrážejí názory realizátora, který za ně nese výhradní odpovědnost. Evropská komise nepřijímá žádnou odpovědnost za použití uváděných informací.

Veřejné zakázky jsou klíčovým aspektem veřejných investic, jsou součástí našeho každodenního života. V rámci Evropské unie představují asi 19% HDP a připadá na ně přibližně 48 % prostředků z evropských strukturálních a investičních fondů.