Pozvánka na plzeňský seminář | Veřejné zakázky v ESI fondech: Posouzení a řízení rizik

Publikováno: 15. listopadu 2018

Rádi bychom Vás pozvali na veřejný bezplatný seminář „Veřejné zakázky v ESI fondech: Posouzení a řízení rizik“, který Transparency International – Česká republika organizuje pod záštitou programu Herkules III Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF).

Férové veřejné zakázky v ESI fondech | zdroj: TI

Seminář pořádáme v rámci projektu „Férové veřejné zakázky v ESI fondech“, a to ve čtvrtek 15. listopadu 2018 od 10.00 do 14.00 v konferenčním salónku Hotelu U Pramenů (Na Roudné 212/123, 301 00 – Plzeň 1).

Cílem semináře bude sdílet s veřejnými zadavateli a příjemci prostředků v rámci projektů spolufinancovaných z prostředků EU informace, které jim pomohou předejít nejčastějším chybám a osvojit si osvědčené i inovativní nástroje při zadávání veřejných zakázek. Ambicí semináře je i formou diskuse na téma nedostatků, které negativně ovlivňují jejich efektivní využití a zvyšují korupční rizika, přispět k prevenci podvodů a korupce při zadávání veřejných zakázek.

Během semináře je zajištěno občerstvení zdarma (coffee break, oběd, nealko nápoje).

Program semináře je ke stažení zde.

Z důvodu omezené kapacity prosíme o potvrzení účasti co nejdříve na e-mail smejkalova@transparency.cz.

 

Tento projekt je financován programem Evropské unie Hercule III. 

Obsah projektu a jeho aktivity odrážejí názory realizátora, který za ně nese výhradní odpovědnost. Evropská komise nepřijímá žádnou odpovědnost za použití uváděných informací.

Veřejné zakázky jsou klíčovým aspektem veřejných investic, jsou součástí našeho každodenního života. V rámci Evropské unie představují asi 19% HDP a připadá na ně přibližně 48 % prostředků z evropských strukturálních a investičních fondů.