Pozvánka na mimořádný tiskový briefing týkající se nového zákona o hazardu

Publikováno: 10. ledna 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na tiskový briefing Transparency International – Česká republika, o. p. s. (TI) a Občané proti hazardu, o. s. (OPH) věnovaný online hazardním společnostem.

Hazard - kostky

Ilustrační fotografie | zdroj: imglisting

TI a OPH před měsícem apelovali na ministra financí Andreje Babiše, aby neprodleně jednal a vyzval hazardní firmy k dodržování zákona. Od 1. ledna 2017 vstoupil v platnost nový zákon o hazardu, který nastavuje přísnější pravidla provozování hazardu. V této souvislosti jsme upozornili na více než 30 firem, které koncem minulého roku stále provozovaly online hazard bez licence, a tedy nelegálně.

Abychom se přesvědčili, zda Ministerstvo financí vyslyšelo naši výzvu, provedli jsme v novém roce aktuální monitoring situace. Výsledná zjištění Vám představíme na briefingu, který se uskuteční v kanceláři Transparency International Česká republika.

 

NA BRIEFINGU VYSTOUPÍ:

  • Martin Svoboda, předseda OPH
  • David Ondráčka, ředitel TI

 

MÍSTO A ČAS KONÁNÍ:

Mimořádný tiskový briefing se uskuteční ve středu 18. ledna 2017 v 9:00 v sídle Transparency International Česká republika – 2. patro | vstup přes vrátnici (Sokolovská 260/143, Praha 8).

Prosíme o potvrzení účasti na e-mailové adrese press@transparency.cz.

 

KE STAŽENÍ

Pozvánka

Abychom se přesvědčili, zda Ministerstvo financí vyslyšelo naši výzvu, provedli jsme v novém roce aktuální monitoring situace.