Kalendář akci

3101

PR Forum: Komunikační trendy 2018 v Česku a ve světě

APRA připravila v lednu další PR Forum ze série seminářů pro profesionály v komunikaci. Proběhne 31. ledna 2018 od 14 do 17,30 hodin v unikátním sídle agentury Havas, v pavilonu Expo 58 na Letné. Tématem PR Fora budou KOMUNIKAČNÍ TRENDY 2018 V ČESKU A VE SVĚTĚ.

1112

Promítání a debata v Olomouci: Prezidentství pod lupou

TI Vás zve do kina na dokument Vice Special Report: A House Divided, tentokrát v Olomouci. O nadcházejících prezidentských volbách budeme debatovat s odborníky: Michaelem Smithem, Tomášem Lebedou a Petrem Kopeckým. Celovečerní program se koná 12. 12. 2017 od 18:30 v Muzeu umění Olomouc. Vstup na akci je zdarma.

1611

Korzo Národní 2017

„Díky, že můžem!“ To už počtvrté řekneme letos 17. listopadu na Národní třídě, abychom tu oslavili svobodu.

2410

Transparency of Corporate Ownership and Beneficial Owners: Implications for Anti-Money Laundering, EU Funds Granting and Tax Avoidance

Permanent Representation of the Czech Republic to the EU,
European Anti-Fraud Office (OLAF)
and Transparency Interantional Czech Republic

1110

Pozvánka na seminář: Střet zájmů jako riziko podvodů

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář „Střet zájmů jako riziko podvodů“, který se bude zaměřovat na veřejné zakázky a EU fondy.

1010

Uzavřený kulatý stůl: rejstřík sportovců a sportovních zařízení

V rámci kampaně Korupční víceboj pořádáme uzavřený expertní kulatý stůl, konkrétně se budeme věnovat tématu plánovaného rejstříku sportovců a sportovních zařízení Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

1909

Pozvánka na workshop: Rozkrývání vlastnických struktur v praxi

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop „Rozkrývání vlastnických struktur v praxi“, na kterém budeme pomocí Praktického průvodce a pomocného elektronického nástroje názorně rozkrývat konkrétní vlastnické a majetkové struktury (včetně příkladů z mediálně známých kauz).

1409

Olomoucký seminář: Střet zájmů jako riziko podvodů

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář „Střet zájmů jako riziko podvodů“, který se bude zaměřovat na veřejné zakázky a EU fondy.

0509

Všechno je to kampaň. Debata o politickém marketingu a promítání filmu Den zrady

TI Vás opět zve do kina, tentokrát na promítání filmu Den zrady, jehož děj se odehrává v oku uragánu předvolební kampaně. Ještě před promítáním ovšem do uragánu předvolebních politických kampaní můžete nahlédnout v rámci debaty s odborníky, kteří své téma znají lépe než leckterý politik: Erikem Bestem, Josefem Šlerkou a Petrem Vymětalem. Celovečerní program se koná 5. 9. 2017 od 18:30 v Kině Pilotů. Vstup na akci je zdarma.

1108

Veřejná debata: výstavba mostu Mělice-Valy

Zveme Vás na veřejnou debatu o diskutované výstavbě mostu mezi Mělicemi a Valy. Ta se uskuteční již tento pátek od 17 hodin na mělickém fotbalovém hřišti.

2706

Liberecký seminář: „Střet zájmů jako riziko podvodů“

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář na téma „Střet zájmů jako riziko podvodů“ se zaměřením na veřejné zakázky a fondy EU, který pořádá Transparency International ČR v rámci programu Herkules III podporovaném Evropským úřadem pro boj proti podvodům (OLAF).

2505

International Conference: Current Challanges of the Public Sector

We would like to cordially invite you to an international conference on the topic of „Current Challanges of the Public Sector“. Among selected issues discussed will be ethical codes, taxparency or lobbying. 

Zobrazit více

Zobrazeno 1 - 12 článek z celkových 27